BLOOM

Bizi merak mı ettiniz?

BLOOM

Bu hikaye; küçük bir ofiste büyük hayaller kurduğumuz günlerin ardından birçok farklı sektörde yaratıcı çözümler sunan bir yapıya dönüşmemizin hikayesi...
Yola çıkarken sadece hayallerimize, çalışmaya ve başaracağımıza inanıyorduk. Bu yolculuğun kolay olmayacağını biliyorduk; kolay da olmadı. Ancak bir tohumun içinde barındırdığı muhteşem enerji ve mütevazilikle işe koyulduk ve nihayet "Bloom" çiçek açtı.
Bugün Bloom: Uzmanlardan oluşan yetenekli ekibi ile mimariden, tasarıma, uygulamadan, mobilya imalatına birçok alanda anahtar teslimi işler yapan ve aynı inançla sizler için geleceği tasarlayan profesyonel bir yapı.
Bloom ekibi olarak; tecrübe ve yeteneklerimizi sizlerle paylaşmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için heyecan duyuyoruz.
Gelecek şimdi "Bloom" ile başlıyor...

Neler Yapıyoruz

Konsept Belirleme

Ticari projenin hayat bulacağı lokasyon ;  satışının yapılacağı ürün gamı veya hizmet türüne uygun nitelikte olan konsept; yatırımcı ,ticari danışmanlarımız ,mimar & iç mimar grubumuz ile  birlikte yürütülen çalışmalar neticesinde belirlenmektedir.

Tasarım & Projelendirme

Modern teknolojik ve aynı zamanda sanatsal özelliklere sahip özgün mekanlar yaratmak şirketimizin öncelikli esas temelidir. Ticari veya bireysel yatırımcı projeleri; mimar & iç mimar ve mühendis grubumuz tarafından konsept çalışmasına uygun şekilde işlevsel ve ticari öngörüler dikkate alınarak projeler oluşturulmaktadır .Projenin hayata geçmesi için gerekli bütün proje ve detayları çözümlenerek uygulama yönetimine aktarılmaktadır.

Kontrol & Danışmanlık

Mimar & iç mimar grubumuz tarafından oluşturulan projeler teknik donanıma ve gerekli tecrübe & bilgiye sahip uygulama ekibi yöneticilerinin kontrolü altında yürütülmektedir.  Projenin hayata geçme süreci teknik ekip kontrolünde yapılmakta ve süreç boyunca mimari grup kontrolünde takibi yapılmakta, Projenin bütün birim ve bölümleri ile ilgili danışmanlık hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Uygulama

Mimar & iç mimar grubumuz tarafından oluşturulan projeler teknik donanıma ve gerekli tecrübe & bilgiye sahip uygulama ekibi yöneticilerinin kontrolü altında yürütülmektedir. Bünyemizde bulunan  inşaat uygulama ekibi ve mobilya imalathanemizde gerekli bütün uygulama işlemleri ve imalatlar tamamlanarak öngörülen süre diliminde son kontrolleri yetkili birimler tarafından yapılarak Yatırımcı veya yetkilisine teslim edilmektedir.

TASARLAMAKLA KALMIYORUZ

İşin ustalarıyla, son teknolojiyi kullanarak, kaliteden ödün vermeden sizin için fabrikamızda ürettiğimiz herşey
2 YIL güvencemiz altında.

Bjk
Beyaz
Doğuş
Lavazza
Ladin
Parfum Lab
Ajda Pekkan
MİSOFT
Century 21
Davines
SD
Keçiören Hast
The Most
Erdem Kıramer
Salata
Makas
BIGGSHOP
Little Ceasers
Kırık Plak
Nar Creative
MALİ KUAFÖR
Media Force
Azize
Otonomi
Eryaman Hastahanesi
Sunrise
Toka Kuaför
Trio
Uçan Kuş
Supra
Yildiz
Sima
Plates Club
Özel Dosya Anadolu Meslek Lisesi
Kirmizi
Hatsa İnşaat
Salon İstinye
Escape
Ebruli
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu
Dv
Akay Hastanesi
Dlux
Adalet Bakanlığı
Atl
bfit
Sinan Akçıl
diageo
Tv8
Bilge Web
Süvari
Cab Tanrıyar
Chronos
Cay ve Otesi
Doğan Jeotermal
Dospresso
Ebru
Canj
Hattusa
Kehribar
Kocatepe
Tvh
Mr.
Snowdora
Tebessüm
Vadi İstanbul
Waw
Yıldız
Tuborg

bloom

ile iletişim kur.

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz. Mesajınız iletiliyor. Lütfen bekleyiniz. Mesajınız başarıyla iletildi. Teşekkür ederiz.
 • İSTANBUL
  Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Bakla Sokak, No: 67, Ümraniye / istanbul
  0216 606 47 27
 • ANKARA
  ASO 1. Organize Sanayii Bölgesi 210 Cad. No:6 Sincan/ANKARA
  0 312 267 49 72
 • BODRUM
  Yokuş Başı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi Yüksel Çağlar İş Merkezi: No:20 Bodrum/MUĞLA
  0252 606 04 46